Kdo pro tebe kurz chystá?

Jsme parta nadšených lidí, kteří se zážitkové pedagogice věnují ve svém volném čase. Ač jsme různých věků i profesí, tvoříme tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Vytrvale pořádáme OHB, abychom krásu zážitkové pedagogiky ukázali ostatním. Každému, kdo bude chtít, v sobě můžeme pomoci objevit organizátorského ducha. Budeš to i ty?

Adél

Učím němčinu a pracuji v čojč – Divadelní síti Čechy Bavorsko. Organizuji a vedu divadelní projekty pro mládež z Česka a Německa, jezdím jako campleader na workcampy, chodím lektorovat do škol,… – můj svět prostě tvoří skupinky mladých lidí z celého světa a spousta hodin plných vzdělávání a zábavy. Takový svět bych ráda zprostředkovala i dalším lidem a právě díky Brontosaurovi do něj spolu můžeme nahlédnout. 

Danča

Pracuju ve Světě neziskovek, kde mám na starosti vzdělávací akce, a v Nevypusť duši, kde se zase starám o vzdělávací program pro učitele. Vzdělávání mě prostě baví, zvlášť zážitkový akce moc ráda vymýšlím a organizuju, ale ráda se jich i účastním. A proč Brontosaurus? Neustále mě překvapuje pestrost lidí a témat, se kterými se můžu potkat, možností, které můžu využít, a akce, do kterých se můžu pustit. A tohle všechno chci umožnit dalším lidem. Baví mě totiž vtahovat lidi do věcí, které mají smysl. 

Klára

Fakt ráda spím v posteli a miluju horkou sprchu. Ano, i to se může v Hnutí Brontosaurus stát! God bless. Jsem živoucím důkazem otevřené náruče hnutí a je to super – když tu můžu být já, tak proč ne ty? Možná už ti to došlo, jsem píáristka. Organizování všeho možného se věnuji od vysoké a ráda poradím s tím, jak to dobře prodat. Neboj se zeptat!

Mája

Tento rok jsem dokončila bakalářské studium na ČZU obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Dále budu pokračovat na FTVS, kde se zaměřím spíše na sport pro osoby s SVP (speciální vzdělávací pomůcky). S organizováním zas takové zkušenosti nemám. Zatím mám za sebou 2 víkendovky, přičemž první byla součástí kurzu OHB, který jsem absolvovala. Jsem tedy v plánování nováčkem, ale baví mě vytvářet akce, ze kterých mohou mít radost i druzí.

Maky

Jsem programátorka! Narada o sobě píšu, ale o to radši dělám cokoli dalšího. Jezdím třeba na freeline skates. Už jste o nich slyšeli? Ne? Pokud budete chtít, moc ráda vám to ukážu. Kromě toho také vedu BRĎO (brontosauří dětský oddíl) na Toulcově dvoře – moje družina se jmenuje Tygrodraci. Mám ráda přírodu a baví mě vymýšlet hry a další aktivity. A už se nemůžu dočkat až bude po covidu, aby se zase všechno rozjelo naplno!

Těšíme se na tebe 😉