Kdo pro tebe kurz chystá?

Jsme parta nadšených lidí, kteří se zážitkové pedagogice věnují ve svém volném čase. Ač jsme různých věků i profesí, tvoříme tým, který se jen tak něčeho nezalekne. Vytrvale pořádáme OHB, abychom krásu zážitkové pedagogiky ukázali ostatním. Každému, kdo bude chtít, v sobě můžeme pomoci objevit organizátorského ducha. Budeš to i ty?

Adél

Učím němčinu a pracuji v čojč – Divadelní síti Čechy Bavorsko. Organizuji a vedu divadelní projekty pro mládež z Česka a Německa, jezdím jako campleader na workcampy, chodím lektorovat do škol,… – můj svět prostě tvoří skupinky mladých lidí z celého světa a spousta hodin plných vzdělávání a zábavy. Takový svět bych ráda zprostředkovala i dalším lidem a právě díky Brontosaurovi do něj spolu můžeme nahlédnout. 

Danča

Pracuju v Nadaci Neziskovky.cz, kde mám na starosti vzdělávací akce, a v Nevypusť duši, kde se zase starám o vzdělávací program pro učitele. Vzdělávání mě prostě baví, zvlášť zážitkový akce moc ráda vymýšlím a organizuju, ale ráda se jich i účastním. A proč Brontosaurus? Neustále mě překvapuje pestrost lidí a témat, se kterými se můžu potkat, možností, které můžu využít, a akce, do kterých se můžu pustit. A tohle všechno chci umožnit dalším lidem. Baví mě totiž vtahovat lidi do věcí, které mají smysl. 

Helča

Pracuji ve společnosti PREVENT jako E-learning support. Starám se, aby se zaměstnanci mohli školit a vše běželo, jak má. Občas mám možnost i nějaký kurz vytvořit. Organizovala jsem už nejrůznější akce od víkendovek po zážitkové kurzy přes různé menší akce nebo vlastní zájmové kurzy. Zkrátka organizování nejrůznějších setkání lidí mne ohromně baví se vším, co k tomu patří. Největší radost je, když se něco naučíme, odneseme si bomba zážitek případně někomu pomůžeme. V rámci hnutí Brontosaurus je zážitkových akcí plno a těším se, že tu radost budeme moci sdílet společně a společně být u zrodu všemožných dobrodružství. 

Klára

Fakt ráda spím v posteli a miluju horkou sprchu. Ano, i to se může v Hnutí Brontosaurus stát! God bless. Jsem živoucím důkazem otevřené náruče hnutí a je to super – když tu můžu být já, tak proč ne ty? Možná už ti to došlo, jsem píáristka. Organizování všeho možného se věnuji od vysoké a ráda poradím s tím, jak to dobře prodat. Neboj se zeptat!

Mája

Tento rok jsem dokončila bakalářské studium na ČZU obor Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty. Dále budu pokračovat na FTVS, kde se zaměřím spíše na sport pro osoby s SVP (speciální vzdělávací pomůcky). S organizováním zas takové zkušenosti nemám. Zatím mám za sebou 2 víkendovky, přičemž první byla součástí kurzu OHB, který jsem absolvovala. Jsem tedy v plánování nováčkem, ale baví mě vytvářet akce, ze kterých mohou mít radost i druzí.

Maky

Jsem programátorka! Narada o sobě píšu, ale o to radši dělám cokoli dalšího. Jezdím třeba na freeline skates. Už jste o nich slyšeli? Ne? Pokud budete chtít, moc ráda vám to ukážu. Kromě toho také vedu BRĎO (brontosauří dětský oddíl) na Toulcově dvoře – moje družina se jmenuje Tygrodraci. Mám ráda přírodu a baví mě vymýšlet hry a další aktivity. A už se nemůžu dočkat až bude po covidu, aby se zase všechno rozjelo naplno!

Těšíme se na tebe 😉